Dostawa tylko 9,99 zł!

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Regulamin sklepu

Postanowienia ogólne

 1. Zakupy dokonywane w sklepie internetowym Kruszonka realizuje RIO Bartosz Wika, ul. Słowiańska 42B, 61-664 Poznań, NIP: 763 198 10 63
 2. Zdjęcia Towarów umieszczane są na stronie Sklepu Internetowego w celach przykładowych i służą prezentacji konkretnie wskazanych na nich modeli.
 3. Warunkiem skutecznego złożenia zamówienia Towarów w Sklepie Internetowym jest podanie swoich dokładnych i prawdziwych danych adresowych przez Klienta oraz wskazanie numeru telefonu lub adresu e – mail, pod którym możliwy będzie kontakt ze strony Sprzedającego.
 4. Akceptacja postanowień niniejszego regulaminu następuje w momencie składania zamówienia.
 5. Ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy. Kupujący o koszcie dostawy jest każdorazowo w sposób wyraźny, jasny i widoczny informowany w trakcie składania zamówienia.

Sprzedaż produktów

 1. Przedmiotem transakcji jest sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie przedstawionej na stronie internetowej.
 2. Wszelkie umieszczone na stronie internetowej Sklepu informacje handlowe w tym ceny oraz opisy towarów nie stanowią oferty, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy.
 3. Złożenie przez Kupującego zamówienia jest jednoznaczne ze złożeniem przez niego oferty zakupu.
 4. Zawarcie umowy sprzedaży następuje z chwilą otrzymania przez Kupującego oświadczenia o potwierdzeniu przyjęcia zamówienia przez Sprzedawcę.

Płatności

 1. Kupujący może dokonać płatności w jednej z następujących form wybranych w trakcie składania zamówienia: a) płatność przelewem na rachunek sprzedawcy,
  b) płatność online PayU,
  c) płatność przy odbiorze.
  Płatność uznaje się za dokonaną z chwilą uznania rachunku bankowego Sprzedawcy albo w chwili otrzymania potwierdzenia o pozytywnej autoryzacji z serwisu płatności online. W przypadku płatności przy odbiorze w momencie zapłaty.
 2. Klient dokonuje zakupu towaru oraz zamówienia usługi według cen Towaru oraz równowartości kosztów dostawy obowiązujących w chwili złożenia zamówienia.
 3. Dostawa następuje na adres wskazany przez Klienta.
 4. Koszty przesyłki pokrywane są przez Klienta.

Dostawa

 1. Sprzedawca rozpoczyna realizację zamówienia w chwili dokonania płatności przez Kupującego.
 2. Wysyłka towaru jest realizowana w terminie 48 godzin od rozpoczęcia realizacji zamówienia.
 3. Zamówiony towar dostarczany jest pod adres Kupującego wskazany podczas składania zamówienia.
 4. Dostawa następuje tylko w dni robocze.
 5. Sprzedawca dokonuje wysyłki w jeden z następujących sposobów, za pośrednictwem:
  a) Poczty polskiej
  - przesyłka polecona ekonomiczna
  - przesyłka polecona priorytetowa
  b) Firmy kurierskiej
  - przesyłka kurierska
  c) Paczkomatów InPost.
 6. Wraz z towarem Kupującemu dostarczany jest dowód sprzedaży towaru. Na życzenie Kupującego Sprzedawca doręcza Kupującemu fakturę.

Zwroty

 1. Z zakupionego w sklepie towaru można zrezygnować (odstąpić od umowy) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od bez podawania przyczyny i ponoszenia kosztów od dnia otrzymania Towaru, kierując do sklepu pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Klient zobowiązany jest do zwrotu nabytego towaru. Koszt zwrotu w przypadku wykonania odstąpienia przez Klienta bez podania przyczyn nie obciąża Sklepu.
  Zwracany produkt wraz z formularzem zwrotu i dowodem zakupu, należy odesłać na adres podany w Formularzu
 2. Zwracany produkt musi być w stanie niezmienionym. W szczególności nie może być zniszczony. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu.
 3. Zwrot rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy ponosi Klient. Koszt zwrotu równy jest taryfie operatora pocztowego lub innego operatora, z którego usług Klient będzie korzystał.
 4. Klient ma obowiązek zwrócić Towar nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.
 5. W ciągu 7 dni od dnia otrzymania towaru przez Sprzedającego pieniądze na produkt zostają zwrócone.

Postanowienia końcowe

 1. W celu złożenia zamówienia w Sklepie internetowym niezbędne jest wyrażenie akceptacji na zapisy niniejszego Regulaminu.
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego, ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827).
 3. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl